Matis

 MATIS PARIS je medzinárodne uznávanou luxusnou značkou, ktorá k nám prichádza priamo zo srdca Paríža. 

Čistá a elegantná krása, príjemné vône a prírodné ingrediencie. 

Vyniká unikátnou expertízou v oblasti vôní, textúr a ošetrení. Produkty, protokoly a metódy o jedinečné profesionálne techniky umiestnili značku do popredia ako odborníka na krásu v kozmetickom priemysle. Profesionálne postupy salónnych ošetrení pôsobia na zmysly a pocity,čím výrazne zlepšujú výsledky dosahované zloženiami a aktívnymi látkami. V každom ošetrení a v každom produkte ponúka zákazníčkam unikátny skrášľujúci zážitok. Riešenie, ktoré značka ponúka, využívajú často exkluzívne zložky, vždy efektívne a zároveň šetrné k pleti aj k životnému prostrediu. Efektívna a viditeľná  korekcia známok času si vyžaduje hĺbkové poznatky o mechanizmoch starnutia. Cieľom každého ošetrenia je zabezpečiť maximálny pôžitok z textúr, vôní, farieb a dotykov.

SOTHYS PARIS

Luxusná kozmetická značka Sothys Paris má viac ako 60 ročnú tradíciu v kozmetickom priemysle. Od roku 1946 vám ponúka luxus, eleganciu, efektívnosť, riešenie všetkých kozmetických problémov, tradičné techniky, inovatívne zmýšľanie.
Kozmetika Sothys Paris patrí medzi najslávnejšie kozmetické značky sveta.

Prvý krok pri vytvorení svetovej kozmetickej značky Sothys Paris uskutočnil doktor biológie, pán Holtz, keď založil prvé vedecké laboratória Sothys Paris, ktoré sa už v tom čase pýšili vyspelou technológiou a najlepšími vedeckými odborníkmi.
Následne otvoril veľkolepý, elegantný kozmetický salón krásy Sothys na najluxusnejšej ulici v Paríži "Rue de Faubourg Saint Honoré",
v sídle najprestížnejších kozmetických
a módnych značiek sveta. Salón krásy, ktorý dodnes reprezentuje Sothys na najvyššej úrovni.
Kvalitná ponuka spoločnosti Sothys Paris sa stala čoraz vyhľadanejšou medzi dámami všetkých národností, ktoré mali možnosť investovať do svojej krásy a zdravia.

Kozmetika Sothys Paris je využívané v 110 krajinách celého sveta...a dopyt po tejto jedinečnej, originálnej a luxusnej kozmetickej značke stále stúpa.

To je svet Sothys - niečo iné, niečo viac.


Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky